Pranie dywanów u klienta.

Podłoga to istotny element użytkowy każdego domu, który oczywiście staramy się w estetyczny sposób dekorować. Dywany i wykładziny są częstym widokiem nie tylko w domach prywatnych, ale także między innymi w firmach, instytucjach i placówkach przedszkolnych. Kupione w sklepie i świeżo położone prezentują się pięknie. Niestety jednak nic nie trwa wiecznie. Chodzimy po nich każdego dnia, pijemy nad nimi napoje czy spożywamy różne posiłki. Niewiele trzeba do tego, aby coś się wylało albo rozsypało. Plamy i różnego rodzaju zanieczyszczenia wykładzin zaczynają więc stopniowo szpecić materiał, pozbawiając go dawnego blasku.

Dokładne i tanie wyczyszczenie jest w wielu przypadkach trudne, a i nierzadko zdarza się, że plamy są na tyle uporczywe, iż standardowe środki czyszczące i piorące dostępne w sklepach po prostu się nie sprawdzają. Z pomocą może przyjść jednak nasza firma. Oferujemy mycie, czyszczenie oraz pranie dywanu i wykładzin, realizując zlecenia na terenie całej Warszawy, w tym Mokotowa, Ochoty, Woli, Śródmieścia czy Pragi Południe. Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy szybko i sprawnie. Gwarantujemy, że niezależnie od rodzaju zamówienia – każdy Klient będzie zadowolony z jakości świadczonych przez nas usług. Dbamy nie tylko o to, aby dokładnie usunąć zabrudzenia z materiału. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu czyścimy i myjemy dywany w taki sposób, aby nie uszkodzić materiału, z którego zostały zrobione.

Czyszczenie dywanu i wykładzin warto zlecić specjalistom

Dlaczego pozostawienie tego zadania w rękach specjalistów jest naprawdę dobrym rozwiązaniem? W wielu przypadkach wykładziny wykonane są z delikatnych materiałów wymagających specjalnego traktowania. Usuwanie uporczywych plam i innych zabrudzeń z wykorzystaniem nieodpowiedniej chemii może doprowadzić do ich trwałego uszkodzenia.

Bardzo często również okazuje się, że domowe metody czyszczenia, prania czy mycia po prostu są nieskuteczne. Należy pamiętać o tym, że brudny dywan lub wykładzina to nie tylko gorsza estetyka. Głównego problemu nie widać bowiem gołym okiem. Głęboko w strukturze materiału tworzą się idealne warunki dla rozwoju bakterii, grzybów i różnego rodzaju drobnoustrojów. To właśnie one najczęściej są sprawcą nieprzyjemnego zapachu, który unosi się nad powierzchnią dywanu. Miękkie wykładziny powinny być do tego sterylnie czyste w domach, w których mieszkają małe dzieci i często bawią się na podłodze.

Profesjonalne pranie dywanów w pralni stacjonarnej Steam Lux.

Nasz zespół doświadczonych pracowników może zaproponować skuteczne, bezpieczne i do tego tanie czyszczenie oraz pranie dywanów lub wykładzin. Stosujemy nowoczesne środki czystości, mamy specjalistyczne urządzenia piorące, odkurzające i myjące, a do tego rozległą wiedzę, dzięki której sprawnie radzimy sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. W Mokotowie, Śródmieściu, na Ochocie, Woli, Pradze Południe i w całej Warszawie podejmiemy się realizacji najtrudniejszych nawet zadań. Dokładnie i tanio czyścimy pojedyncze dywany w domach, jak i zajmiemy się dziesiątkami pomieszczeń biurowych w budynkach firmowych.

Jak naprawdę wygląda pranie dywanów?

Jeśli zlecisz nam tanie mycie, pranie lub czyszczenie dywanów i wykładzin, pierwsze co zrobimy, to przeprowadzimy dokładny wywiad na miejscu, w budynku. Jest to bardzo istotny etap naszej pracy. Doświadczony pracownik nie tylko oceni typ oraz stopień zabrudzeń. Sprawdzi również rodzaj wykładziny i jej kolor. Dzięki temu możemy dobrać do konkretnego zlecenia najlepsze środki piorące – skuteczne, ale jednocześnie bezpieczne dla materiału.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre osoby mogą być uczulone na niektóre substancje myjące występujące w składzie popularnych środków czyszczących. Jeśli zajdzie taka potrzeba zastosujemy certyfikowane i atestowane środki antyalergiczne. Zadbamy również o sterylność po myciu. Aby skutecznie usunąć wszystkie bakterie, grzyby i tym podobne zagrożenia czające się głęboko we włóknach materiałów, możemy wykonać parowe pranie dywanów. Usługi tego typu bardzo często wykonujemy dla rodzin z dziećmi.

Czyszczenie dywanów - poszczególne etapy przebiegu uslugi

Większości naszych Klientów z Pragi Południe, Woli, Ochoty, Mokotowa czy Śródmieścia polecamy przeprowadzenie taniego czyszczenia i prania dywanu metodą ekstrakcyjną. Mycie „na mokro” cechuje się bardzo dużą skutecznością. W tym celu należy wykonać kilka następujących po sobie kroków:

  • bardzo dokładne odkurzenie na sucho;
  • sprawdzenie stabilności kolorów;
  • usunięcie pojedynczych, najpoważniejszych zabrudzeń z materiału;
  • naniesienie na całą powierzchnię specjalnego środka czyszczącego;
  • dokładne wtarcie środka myjącego w strukturę materiału (stosujemy w tym celu szorowarki walcowe lub specjalne szczotki o miękkim włosiu – wybór jest zależny od podatności materiału na uszkodzenia);
  • usunięcie wtartego wcześniej środka piorącego wraz z wchłoniętym przez niego brudem specjalnym odkurzaczem ekstrakcyjnym;
  • czyszczenie ekstrakcyjne kończy się dokładnym „wyczesaniem” dywanu.

Jest to mycie tanie i bardzo skuteczne, które sprawdza się przy większości rodzajów dywanów oraz wykładzin. Można w ten sposób usunąć nawet głębokie, mocno wtarte już zabrudzenia. Czas schnięcia to maksymalnie 6 godzin – w zależności od materiału.

Pranie dywanów Warszawa - co jest dla nas najważniejsze?

Od początku istnienia nasza pralnia dywanów za główny cel postawiła sobie pełne usatysfakcjonowanie wszystkich Klientów. Z tego powodu rzetelnie i przede wszystkim indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Stosujemy najlepsze środki piorące, które nasz doświadczony pracownik odpowiednio dobiera pod kątem typu materiału oraz rodzaju zabrudzeń. Dzięki temu nie ma ryzyka, że pranie dywanu czy wykładziny doprowadzi do uszkodzeń. Jednocześnie gwarantowana jest nieskazitelna czystość materiału po zakończeniu prania. Trzymamy się najwyższych standardów jakości i wykorzystujemy najnowocześniejsze na rynku narzędzia.

Warto postawić na tanie mycie wykładzin w Warszawie

Jesteśmy doświadczonym zespołem profesjonalistów, któremu naprawdę można zaufać. Działając na terenie Warszawy, świadczymy swoje usługi na zlecenie osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Tanio zajmiemy się usuwaniem najpoważniejszych nawet zabrudzeń. Pewną i szybką techniką mycia można przywrócić ozdobom podłóg dawny blask, puszystość, piękny kolor, a do tego świeżość, która będzie unosiła się po całym budynku.

Aby dokładnie zapoznać się z tymi usługami, wystarczy skontaktować się z nami już teraz. Nie ograniczamy się tylko do Śródmieścia, Mokotowa, Pragi Południe, Woli czy Ochoty. Swoje usługi świadczymy na obszarze całej Warszawy. Tanie i skuteczne pranie na pewno sprosta oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób. Nasi pracownicy czekają na zgłoszenie – zamów pranie już dziś! Można to zrobić telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpowiemy na wszystkie pytania, zawsze dokładnie omówimy zakres swojej pracy, a do tego zaproponujemy tanie rozwiązania w zakresie mycia, które będą idealnie dopasowane do potrzeb.