Pranie dywanów

Pranie dywanów u klienta.Specjalizacją naszej firmy jest pranie dywanów w domach prywatnych oraz firmach, instytucjach i placówkach przedszkolnych na terenie Warszawy. Zlecenia wykonujemy szybko i sprawnie. Gwarantujemy, że niezależnie od rodzaju zamówienia – będziesz zadowolony z jakości świadczonych przez nas usług.

Jak naprawdę wygląda pranie dywanów?

 Przed każdym zleceniem wykonujemy szereg czynności, takich jak : sprawdzenie budowy dywanów, typ włókien i runa oraz test materiału pod kątem trwałości kolorów oraz zachowania pod wpływem danego środka chemicznego. Jeśli cierpisz na alergie zastosujemy certyfikowane i atestowane środki antyalergiczne. Osobom, które zwracają szczególną uwagę na czystość mikrobiologiczną szczególnie polecamy parowe pranie dywanów. Jest to też świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Czyszczenie dywanów - poszczególne etapy przebiegu uslugi.

 Zlecenia najczęściej wykonujemy metodą ekstrakcyjną, czyli „na mokro”. Składa się ona z kilku etapów czyszczenia:

1. Dokładne odkurzanie.Profesjonalne pranie dywanów w pralni stacjonarnej Steam Lux.
2. Test stabilności kolorów.
3. Miejscowe usuwanie ciężkich zabrudzeń.
4. Pokrycie dywanu środkiem czyszczącym.
5. Wtarcie środka czyszczącego z użyciem szorowarki walcowej lub miękkiej szczotki w zależności od rodzaju dywanu.
6. Wypłukanie i odessanie zawiesiny brudu wraz z pozostałościami środka czyszczącego przy pomocy odkurzacza ekstrakcyjnego.
7. Zaczesanie dywanu.

Metoda ekstrakcyjna jest jedną z dwóch dogłębnych technik czyszczenia i doskonale sprawdza się na każdym dywanie lub wykładzinie. Zapewnia szybkie i skuteczne usunięcie brudu oraz zanieczyszczeń, Czas schnięcia wykładziny wynosi maksymalnie 6 godzin.

Pranie dywanów - co jest dla nas najważniejsze?

Najważniejsza jest Twoja satysfakcja. Posiadamy niezbędną wiedzę, dzięki której dobierzemy optymalną metodę prania dywanów. Odpowiednia technika czyszczenia sprawi, że Twoje dywany i wykładziny na długo zachowają atrakcyjny wygląd. Zlecenia wykonujemy zarówno u Klienta, jak i w pralni stacjonarnej. Wszystkie świadczone przez nas usługi wykonujemy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Obszar naszego działania to: Mokotów, Praga Południe, Wola, Ochota, Śródmieście oraz pozostałe dzielnice Warszawy.

 Zapraszamy do efektywnej współpracy!