Czyszczenie obić meblowych i samochodowych wykonanych ze skóry naturalnej nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto zlecić je profesjonalistom. Nasza firma oferuje klientom z Warszawy atrakcyjne ceny usług związanych z praniem tapicerek z tego szlachetnego tworzywa. Prace wykonywane są przez doświadczoną ekipę sprzątająca, która poradzi sobie z nawet najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. W Steam Lux korzystamy ze sprawdzonego sprzętu oraz niezawodnych detergentów, dlatego możemy zagwarantować zadowalające rezultaty.

Cennik – Czyszczenie tapicerki skórzanej

Fotel biurowy

od 50,00zł netto / 61,50zł z VAT

Fotel

od 80,00zł netto / 98,40zł z VAT

Pufa

od 35,00zł netto / 43,05zł z VAT

Sofa 2-osobowa

od 120,00zł netto / 147,60zł z VAT

Sofa 3-osobowa

od 160,00zł netto / 196,80zł z VAT

Narożnik 3-osobowy (klasyczny)

od 180,00zł netto / 221,40zł z VAT

Narożnik 4-osobowy

od 220,00zł netto / 270,60zł z VAT

Narożnik 5-osobowy

od 260,00zł netto / 319,80zł z VAT

Aby móc się cieszyć z nienagannego wyglądu tapicerki skórzanej, sugerujemy jej czyszczenie co kilkanaście miesięcy. Cena usługi w naszej firmie jest bardzo przystępna, dlatego regularne pranie nie powinno nadszarpnąć domowego budżetu. Za sprawą odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych można wydłużyć żywotność skóry naturalnej, która na długo zachowa swój szlachetny wygląd. Nasza ekipa sprzątająca dobierze technikę czyszczenia oraz detergenty pod kątem gatunku materiału, z którego wykonano meble lub fotele samochodowe.

Oferta Steam Lux to najlepszy sposób na oszczędność! Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjny cennik, uzależniony od rodzaju mebla, z którego jest wykonana tapicerka skórzana. Mamy duże doświadczenie w czyszczeniu foteli, wersalek czy narożników, dlatego poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Usługa prania dotyczy także obić samochodowych, tutaj również proponujemy przystępne ceny. Ostateczny koszt usługi podamy po ustaleniu szczegółów, nie doliczamy dodatkowych kwot za detergenty oraz sprzęt piorący.

Pranie tapicerki skórzanej - opis usługi

Zlecając czyszczenie skórzanych obić w naszej firmie, można przywrócić im dawny wygląd. Cena usługi dotyczy nie tylko samego prania, ale także impregnacji z wykorzystaniem odpowiednich detergentów. Na początku wykonujemy inspekcję przedwykonawczą, w celu określenia stopnia zabrudzenia tapicerki, gatunku skóry czy dobrania odpowiednich detergentów. Następnie odkurzana jest cała powierzchnia mebla, po czym przeprowadzamy test środka czyszczącego w niewidocznym miejscu. Kolejny etap to rozprowadzenie detergentu delikatną szczotką na obiciu skórzanym, po czym dokładnie usuwamy zawiesiny brudu. Na koniec sprawdzamy skuteczność prania, a następnie przystępujemy do impregnacji. Konserwacja tapicerki skórzanej pozwoli zabezpieczyć ją przed zabrudzeniami na wiele miesięcy. Świadcząc usługi sprzątające, korzystamy ze sprawdzonych detergentów od najlepszych producentów, takich jak Furniture Clinic czy Gliptone.

W poszukiwaniu najlepszych cen za czyszczenie obić skórzanych w Warszawie warto zastanowić się nad ofertą naszej firmy! Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze zapewnić klientom usługi sprzątające na najwyższym poziomie, dlatego można nam zaufać! Zajmujemy się praniem tapicerek wykonanych z wielu innych materiałów, jak również wykładzin czy dywanów. Poza tym można nam powierzyć szereg innych prac porządkowych, m.in. sprzątanie biur, mycie kostki brukowej czy ozonowanie. Szczegółową ofertę Steam Lux można znaleźć na naszej stronie internetowej.