Doczyszczanie posadzek

Czyste i zadbane posadzki są świetną wizytówką. W obiektach biurowych, handlowych czy użyteczności publicznej na podłodze najczęściej spotykanymi posadzkami są: gres, lastryko, granit, marmur oraz PCV. Codziennie, w trakcie użytkowania wcierane są w nie wszelakie zabrudzenia, takie jak piach przyniesiony na obuwiu, rozlane płyny. Regularne ich mycie jest niezbędne do zachowania właściwego wyglądu, jednak nawet najlepiej wykonana praca nie powstrzyma posadzki przed zużyciem i stratą estetycznego wyglądu. Dlatego, bardzo ważne jest okresowe, gruntowne doczyszczanie posadzek oraz zabezpieczanie ich specjalnymi powłokami, które nie tylko poprawiają wygląd, ale i przyjmują na siebie codzienne obciążenia, wydłużając żywotność podłogi.

Z kolei, w budynkach magazynowych, produkcyjnych czy na parkingach wielokondygnacyjnych najczęściej spotykane są posadzki: betonowe, jastrychowe, żywiczne. One również narażone są na oddziaływanie wielu zewnętrznych czynników, które negatywnie oddziaływają, nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na ich wytrzymałość. Warto jednak pamiętać, że utrzymanie posadzek w czystości, nie tylko przedłuża ich żywotność, ale też w prosty sposób poprawia komfort oraz bezpieczeństwo pracy.

Gdzie wykonujemy nasze usługi?

Gruntowne doczyszczanie posadzek

 Wykonujemy gruntowne czyszczenie i doczyszczanie posadzek:

 • obiektów biurowych,
 • lokali usługowych,
 • hal i magazynów,
 • obiektów handlowych,
 • garaży i parkingów podziemnych,
 • obiektów użyteczności publicznej,
 • zakładów produkcyjnych,
 • domów i mieszkań prywatnych.

Naszym głównym terenem działania jest Warszawa.

Jak przebiega wykonanie usługi?

 • zamiatanie lub odkurzanie posadzki, w celu wyeliminowania zabrudzeń luźnych,
 • dobranie i użycie zestawu preparatów chemicznych w zależności od rodzaju powierzchni,
 • maszynowe doczyszczanie,
 • odessanie zanieczyszczeń i pozostałości środka czyszczącego,
 • neutralizacja skali pH podłogi,
 • miejscowe usuwanie silnych zabrudzeń nierozpuszczonych we wcześniejszym etapie,
 • ponowna neutralizacja skali pH,
 • mycie pielęgnacyjne.

 Przy doczyszczaniu posadzek bardzo ważna jest wiedza i odpowiedni dobór koncentratów. Środki przeznaczone do tego typu usług to bardzo mocne kwasy lub zasady, o bardzo niskich i wysokich wartościach PH, które nieodpowiednio użyte mogą uszkodzić powierzchnie.

Pielęgnacja posadzek.

Bieżąca pielęgnacja wszystkich typów posadzek właściwymi środkami czyszcząco-pielęgnującymi jest niezwykle istotna, ponieważ pozwala uniknąć zabrudzeń, które z czasem stają się bardzo trudne do usunięcia. Niektóre podłogi np. na halach magazynowych, obiektach przemysłowych) wymagają szczególnej pielęgnacji. Utrzymać je w należytym stanie można właściwie tylko przy pomocy odpowiednio dobranych maszyn samojezdnych lub prowadzonych, posiadających funkcję szorowania, odsysania i osuszania powierzchni. Nasza firma sprzątająca korzysta tylko ze sprawdzonych maszyn od wiodących producentów, co gwarantuje naszym klientom pełną satysfakcję.

Impregnacja

Zabezpieczenie posadzek - impregnacja

Niemalże wszelkiego typu posadzki warto zabezpieczyć specjalnie dobranym preparatem. Dlaczego? Przede wszystkim pozwoli to dłużej cieszyć się pięknym wyglądem naszej podłogi i ułatwia codzienne utrzymanie jej w czystości. Dedykowane do impregnacji środki wnikają w pory i kapilary materiału, z którego wykonana jest posadzka i tym samym uniemożliwiają osadzanie się tam zabrudzeń. Dodatkowym atutem jest spowolnienie procesu zużycia się podłoża, ponieważ to ta zabezpieczająca warstwa polimerowa przejmuje na siebie „proces zużycia” i to ona podlega eksploatacji, a nie sam materiał posadzki. Prawidłowo wykonana usługa impregnacji i zabezpieczenia posadzek powinna zostać wykonana dopiero po wcześniejszym, gruntownym czyszczeniu. W zależności od oczekiwań klienta, stosujemy impregnaty matowe, lub takie, które nadadzą posadzce wysoki stopień połysku, czyli efekt tzw. „mokrej podłogi”.

Jesteśmy pewni, że sprostamy nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Ceny dla tej oferty