Utrzymanie szyb w oknach lub witrynach sklepowych w odpowiedniej czystości nie jest możliwe bez ich regularnego mycia. Chociaż zadanie to wydaje się z pozoru nieskomplikowane, to doświadczone osoby mają często problem z usunięciem brudu bez powstawania szpecących smug na powierzchni szklanej. Dlatego wszystkim osobom, które nie potrafią lub nie chcą samodzielnie zajmować się pracami porządkowymi w tym zakresie, proponujemy naszą profesjonalną pomoc. Dla mieszkańców Warszawy przygotowaliśmy atrakcyjny cennik usług sprzątających, skierowany do klientów indywidualnych i biznesowych.

Cennik – Mycie okien i przeszkleń

Okna domowe zwykłe

od 15,00zł netto / 18,45zł z VAT

Okna i świetliki dachowe

od 25,00zł netto / 30,75zł z VAT

Przeszklenie na balkonie

od 15,00zł netto / 18,45zł z VAT

Mycie witryn jednostronne

od 4,00zł netto za 1 m2 / 4,92zł z VAT za 1 m2

Mycie witryn obustronne

od 6,50zł netto za 1 m2 / 8,00zł z VAT za 1 m2

Mycie alpinistyczne (pow. 3 m od ziemi)

Wycena indywidualna

Każdego dnia zewnętrzna strona okien jest narażona na działanie różnych czynników, które obniżają walory estetyczne szyb. Smog, deszcz, kurz i spaliny samochodów powodują uciążliwe zabrudzenia, które warto regularnie usuwać. Regularne mycie powierzchni szklanych to więcej naturalnego światła w pomieszczeniu, dlatego nie należy bagatelizować tego zadania, Dotyczy to szczególnie witryn sklepowych, w końcu lokal usługowy powinien być nienagannie czysty. Nasza firma zapewnia przystępne ceny usługi, która obejmuje także prace na wysokościach.

Steam Lux to doświadczona ekipa sprzątająca, która może się pochwalić dużym doświadczeniem w myciu szyb razem z ramami. Mamy uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, dlatego poradzimy sobie także z elewacjami szklanymi w nowoczesnych biurowcach. Ostateczna cena zlecenia uzależniona jest od rodzaju okien, a w przypadku powierzchni niestandardowych od metrażu. Przy pracach alpinistycznych całkowity koszt ustalany jest indywidualnie.

Mycie okien i przeszkleń - opis usługi

W trakcie mycia okien i witryn sklepowych korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, który usprawnia realizację zadania. Dysponujemy własnymi drabinami, teleskopami czy zwyżkami, przy pracach alpinistycznych używamy również podnośników oraz rusztowań. Poza tym na potrzeby klientów zaopatrujemy się w profesjonalne środki czystości, dzięki którym można usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Jednocześnie dbamy o to, aby w trakcie czyszczenia nie powstały rysy czy inne trwałe uszczerbki na szklanej powierzchni. Mamy duże doświadczenie w myciu okien na dużych wysokościach, regularnie zajmujemy się czyszczeniem elewacji biurowców usytuowanych w Warszawie. Przed przystąpieniem do pracy zajmujemy się usunięciem brudu i kurzu z samych ram i witryn, dopiero wówczas przystępujemy do czyszczenia przeszkleń.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby, dla których mycie okien jest dużym wyzwaniem lub przykrym obowiązkiem. W naszym cenniku można znaleźć szczegółowe informacje na temat kosztu usługi, zapraszamy do zapoznania się z nim i do rezerwacji terminu. W Steam Lux zajmujemy się również innymi zadaniami z zakresu prac porządkowych. Można nam powierzyć pranie tapicerek, wykładzin czy dywanów, wykonanych z dowolnego rodzaju materiału. Poza tym proponujemy profesjonalne ozonowanie pomieszczeń biurowych i mieszkań, które pozwala skutecznie pozbyć się wszelkich alergenów i drobnoustrojów z obiektu.