Estetyczna wykładzina dywanowa rozłożona w pokoju to doskonały sposób na ocieplenie wnętrza i nadanie mu przytulności oraz ciekawego charakteru. Niestety, tego typu produkt jest nieco trudniejszy w utrzymaniu w czystości niż standardowe panele lub parkiet. Wymaga to bowiem wykorzystania specjalnego odkurzacza, którym wykonuje się czyszczenie na mokro. Taki sprzęt jest jednak bardzo kosztowny i nie przydaje się zbyt często dlatego, zamiast inwestować środki w jego zakup, lepiej zgłosić się do naszej firmy! Gwarantujemy profesjonalne pranie wykładzin w Warszawie i atrakcyjny cennik usług.

Cennik usługi prania wykładzin

Aby zawsze cieszyć się nieskazitelną czystością podłóg, sugerujemy gruntowne pranie wykładziny przynajmniej raz w roku. Nawet jeśli z pozoru podłoga wydaje się pozbawiona zabrudzeń, wewnątrz włosia odkładają się niewidzialne gołym okiem zanieczyszczenia, bakterie czy nawet grzyby. Takie drobiny są szczególnie niebezpieczne dla małych dzieci oraz alergików, dlatego lepiej nie odkładać sprzątania na później. W naszej firmie mamy najlepsze ceny usług w Warszawie, które uzależnione są od metrażu powierzchni. Zlecenia realizowane są przez doświadczoną i kompetentną ekipę sprzątającą. Nasi specjaliści mają dużą wiedzę z zakresu różnych materiałów, przez co potrafią dobrać środki piorące i techniki czyszczenia do indywidualnych przypadków - w cenniku uwzględniliśmy zakup detergentów. Pierzemy, korzystając z nowoczesnych maszyn, które dokładnie usuwają brud i jednocześnie nie naruszają struktury wykładziny. W przypadku powierzchni przekraczających 20 metrów kwadratowych cena za 1 mkw wynosi niecałe 8 zł netto!

do 20 m2

184,50 zł z VAT

Wybór odpowiedniej metody dogłębnego czyszczenia wykładziny
7 etapów czyszczenia wykładziny
Czas usługi: do 1,5 godziny

od 20 do 50 m2

od 7,38zł z VAT za 1m2

Wybór odpowiedniej metody dogłębnego czyszczenia wykładziny
7 etapów czyszczenia wykładziny
Czas usługi: do 3 godzin

od 50 do 100 m2

od 6,15zł z VAT za 1m2

Wybór odpowiedniej metody dogłębnego czyszczenia wykładziny
7 etapów czyszczenia wykładziny
Czas usługi: do 4 godzin

Powyżej 100 m2

Wycena indywidualna

Wybór odpowiedniej metody dogłębnego czyszczenia wykładziny
7 etapów czyszczenia wykładziny
Szybki termin realizacji

Czyszczenie wykładziny Warszawa - opis usługi

Naszym klientom z Warszawy proponujemy czyszczenie wykładzin dogłębne lub pielęgnacyjne - dobór metody ma wpływ na ostateczny cennik prania. Pierwszy sposób zalecany jest w przypadku większych zabrudzeń powierzchni i wykonujemy wtedy sprzątanie na mokro uwzględniające szamponowanie. Metoda pielęgnacyjna sprawdzi się natomiast idealnie, jeśli chcą Państwo jedynie odświeżyć podłogę. W jej trakcie przeprowadzane jest m.in. bonetowanie oraz kapsulacja. Cena prania zawsze uwzględnia inspekcję przedwykonawczą. Nasi eksperci badają strukturę dywanu, dobierając najlepszą metodę czyszczenia, która będzie efektywna i bezpieczna. W zależności od metrażu powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia, całość czyścimy w ciągu maksymalnie 4 godzin - dotyczy to wykładziny do 100 mkw. Na koniec zawsze przeprowadzane jest wyczesywanie włosia, dzięki czemu po wyschnięciu wygląda ono jak nowe.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby, które chcą zamówić profesjonalne pranie wykładzin w Warszawie - u nas cena jest zawsze atrakcyjna! Służymy też pomocą w czyszczeniu innych powierzchni, takich jak dywany, tapicerki samochodowe, meble i wiele innych. Poza tym zajmujemy się również sprzątaniem biur i domów mieszkalnych (także po remoncie), myciem okien oraz ozonowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, jej cennikiem oraz do rezerwacji terminów. W razie dodatkowych pytań chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie lub mailowo.