Utrzymanie foteli i narożników w czystości nie musi się wiązać z zakupem specjalistycznych narzędzi, wystarczy skorzystać z oferty Steam Lux. Klientom z Warszawy proponujemy profesjonalne pranie mebli tapicerowanych wykonanych z dowolnego gatunku materiału. Przygotowaliśmy atrakcyjny cennik usług sprzątania, dlatego warto zainteresować się taką opcją! Prace wykonywane są przez kompetentną i doświadczoną ekipę z wykorzystaniem naszych środków chemicznych i specjalistycznego sprzętu, dlatego poradzimy sobie z każdym wyzwaniem.

Cennik – Pranie tapicerki meblowej

Krzesło bez oparcia

12,30zł z VAT

Krzesło z oparciem

18,45zł z VAT

Fotel

61,50zł z VAT

Pufa

24,60zł z VAT

Sofa 2-osobowa

98,40zł z VAT

Sofa 3-osobowa

147,60zł z VAT

Systematyczne czyszczenie sofy czy narożnika zalecane jest nie tylko ze względów estetycznych. Na powierzchni ciemnej tapicerki brud jest mniej widoczny, jednak nadal osadza się we włóknach tkaniny i warto go usunąć ze względów zdrowotnych. Obicia mebli są siedliskiem groźnych drobnoustrojów, które mogą wywołać niepożądane objawy u alergików czy małych dzieci. Regularne pranie kompletu wypoczynkowego pozwoli pozbyć się problemu, jednak zadanie to warto powierzyć profesjonalistom, dysponującym odpowiednim sprzętem.

W Steam Lux zajmujemy się czyszczeniem tapicerek meblowych już od wielu lat, dlatego poradzimy sobie nawet z najbardziej uporczywymi plamami. Jednocześnie zapewniamy przystępne ceny usług prania foteli, puf, sof czy narożników. Współpracujemy z doświadczoną ekipą sprzątającą, której członkowie doskonale znają się na rodzajach tkanin. Dzięki czemu są w stanie doskonale dopasować detergenty oraz techniki, aby skutecznie pozbyć się plam, jednocześnie nie naruszając powierzchni materiału.

Czyszczenie tapicerki - opis usługi

Przed rozpoczęciem czyszczenia tapicerki meblowej zajmujemy się inspekcją przedwykonawczą, która pozwala nam określić stopień zabrudzenia i rodzaj tkaniny, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednie detergenty oraz metodę prania. Jest to bardzo ważna część zadania, wymagająca dużej wiedzy i doświadczenia od ekipy sprzątającej. Po przeprowadzeniu kontroli zaczynamy do odkurzania narożnika czy fotela na sucho, uwzględniając wszystkie zakamarki. Następnie przystępujemy do wstępnego usuwania plam, jeszcze bez użycia specjalistycznych detergentów. Dopiero potem nakładamy środek czyszczący, wcierając go w głąb struktury tapicerki i pozostawiając na kilka/kilkanaście minut, aby zaczął działać. Ostatni krok to pranie właściwe obić mebli techniką na mokro, dlatego po jego zakończeniu należy odczekać aż do całkowitego wyschnięcia tkaniny. W tym czasie członek naszej ekipy sprawdzi dokładnie, czy nie pozostały jeszcze jakieś plamy do usunięcia.

Możemy zaproponować najlepsze ceny usługi prania narożników i innych elementów kompletu wypoczynkowego w Warszawie. Z naszą pomocą klient może cieszyć się nieskazitelną czystością swoich ulubionych mebli tapicerowanych niskim kosztem. Sugerujemy regularne korzystanie z takiej opcji, przynajmniej raz w roku, dzięki czemu można pozbyć się wszelkich drobnoustrojów z powierzchni kanap. Steam Lux oferuje też wiele innych prac porządkowych, które realizujemy na terenie stolicy. Zajmujemy się profesjonalnym myciem okien, sprzątaniem biur, ozonowaniem pomieszczeń itp.

Podane ceny są cenami minimalnymi za wskazaną usługę (ceny OD). Podany cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.