Mycie okien i przeszkleń

Szkło jest materiałem, na którym zabrudzenia widać niestety szczególnie wyraźnie, co znacznie obniża jego estetyczne walory. Dlatego, aby okna mogły cieszyć swoim blaskiem, trzeba je regularnie myć. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy z Warszawy. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe mycie okien i przeszkleń o dużych powierzchniach (np. czyszczenie szyb salonów samochodowych lub czyszczenie szklanych powierzchni biurowców). Posiadamy niezbędny do optymalnego wykonania tego typu zlecenia specjalistyczny sprzęt : teleskopy, drabiny, rusztowania, zwyżki, podnośniki, metodę alpinistyczną. Dzięki temu wykonamy każde, nawet najtrudniejsze zlecenie.

Gdzie znajdujemy zapotrzebowanie na usługi?

Podejmiemy się każdego zamówienia. Myjemy powierzchnie szklane każdego rodzaju. Wśród naszych usług znajdą Państwo mycie:

  • okien domowych,
  • przeszkleń na wysokości,
  • szyb wystawowych i witryn sklepowych,
  • elewacji szklanych.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu oraz rzetelnemu podejściu do powierzonych nam zadań. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie rozwiązania będą najlepsze dla Ciebie. Zapraszamy, gwarantujemy pełne zadowolenie!

Ceny dla tej oferty