Większość z nas ma z pewnością w swoim domu co najmniej jeden dywan. Taki dodatek ma oczywiście wiele zalet. Nie tylko dodaje on wnętrzu przytulności i charakteru, ale dodatkowo zapewnia doskonałą izolację cieplną zimą, oraz wygłusza podłogę. Niestety, tego typu akcesoria wymagają regularnego czyszczenia, gdyż we włosiu odkłada się brud i kurz. Samo odkurzanie często jest niewystarczające. W naszej firmie oferujemy profesjonalne pranie dywanów na terenie Warszawy oraz bardzo atrakcyjny cennik usług.

Cannik usługi prania dywanów w Warszawie

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel, dla którego czyszczenie dywanów to chleb powszedni. Dodatkowo dysponujemy nowoczesną aparaturą, dzięki której jesteśmy w stanie ograniczyć czas prania do absolutnego minimum. Przekłada się to bezpośrednio na nasze ceny, które są jednymi z niższych w Warszawie! Prace przebiegają u nas wieloetapowo, dlatego jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej dokuczliwymi zabrudzeniami. W trakcie czyszczenia korzystamy z bezpiecznych dla użytkownika środków piorących, pozbawionych toksycznych i szkodliwych dla środowiska składników. Jest to szczególnie ważne dla rodzin z małymi dziećmi, gdyż maluchy uwielbiają bawić się na podłodze. Dla wygody naszych klientów cennik usług uzależniliśmy od metrażu i za 1 metr kwadratowy zapłacą Państwo około 30 złotych netto. Na ostateczną cenę ma wpływ również materiał, z którego wykonana jest powierzchnia. W przypadku dywanów naturalnych koszt będzie nieco wyższy, gdyż pierzemy je w dużej mierze ręcznie.

do 1 m2

30,75zł z VAT

7 etapów dogłębnego czyszczenia dywanu
Wybór odpowiedniej metody czyszczenia dywanu
Szybki termin realizacji

do 2 m2

43,05zł z VAT

7 etapów dogłębnego czyszczenia dywanu
Wybór odpowiedniej metody czyszczenia dywanu
Szybki termin realizacji usługi

od 2 do 4 m2

73,80zł z VAT

7 etapów dogłębnego czyszczenia dywanu
Wybór odpowiedniej metody czyszczenia dywanu
Szybki termin realizacji usługi

Każdy m2 powyżej 4 m2 dla dywanów sztucznych

12,30zł z VAT za 1m2

Szybki termin realizacji

Każdy m2 powyżej 4 m2 dla dywanów naturalnych

14,76zł z VAT za 1m2

Szybki termin realizacji

Czyszczenie dywanów Warszawa - zakres usług

Zlecając czyszczenie naszej firmie, otrzymują Państwo kompleksową usługę z gwarancją najlepszych rezultatów. W przypadku każdego zlecenia pranie przebiega w kilku etapach. Pierwszym z nich jest dokładne odkurzenie powierzchni. Cena usługi uwzględnia też test stabilności kolorów, wykonywany w następnej kolejności. Po upewnieniu się, że w trakcie sprzątania nie dojdzie do zniszczenia materiału, nasi pracownicy gruntownie odplamiają dywany, zaczynając od najbardziej intensywnych zabrudzeń. W zależności od tworzywa, z którego został wykonany chodnik, środki piorące wcierane są z użyciem specjalistycznych maszyn lub ręcznie. Ta druga metoda wiąże się z nieco innym cennikiem, który obowiązuje np. w przypadku prania wełnianego dywanu. Po gruntownym odplamianiu oraz osuszeniu powierzchnia zostaje dokładnie wyczesana, przez co chodnik prezentuje się jak nowy. Zlecenie wykonują zawsze nasi doświadczeni pracownicy, którzy doskonale znają się na swoim fachu, dlatego potrafią dobrać metodę czyszczenia oraz środki chemiczne do konkretnego typu włosia. Koszt wykorzystanych detergentów jest także uwzględniony w cenniku.

Na naszej stronie umieszczona jest galeria wielu dotychczasowych realizacji - zapraszamy do zapoznania się z nią, aby naocznie przekonać się o wysokiej skuteczności wykonywanych prac. Zapewniamy profesjonalne i szybkie pranie dywanów, dodatkowo oferujemy najprzystępniejszy cennik w Warszawie. Zachęcamy też do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy - pośród dostępnych usług znajdą Państwo szereg innych opcji związanych ze sprzątaniem, których cena jest równie atrakcyjna!

Podane ceny są cenami minimalnymi za wskazaną usługę (ceny OD). Podany cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.