Kompleksowe sprzątanie biur

Jesteś właścicielem firmy i chcesz zadbać o schludny wygląd wykorzystywanych pod działalność gospodarczą powierzchni? Sprzątanie biura to zadanie nie tylko trudne, ale przede wszystkim czasochłonne. Doprowadzenie różnych powierzchni do stanu idealnej czystości wymaga wiedzy, zastosowania odpowiednich środków chemicznych oraz dostępu do nowoczesnych maszyn. W przypadku dużych obiektów biurowych poradzenie sobie z takim zadaniem na własną rękę będzie wręcz niemożliwe. Możesz jednak odciążyć się od tych obowiązków, jeśli tylko zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty. Proponujemy profesjonalne, kompleksowe i tanie usługi sprzątające, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Działamy na terenie całej Warszawy, podejmując się sprzątania zarówno małych obiektów, jak i ogromnych powierzchni biurowych, zawsze z bardzo dużym zaangażowaniem.

Firma sprzątająca – dlaczego warto zadbać o czystość biura?

W codziennym natłoku zadań związanych z prowadzeniem biznesu możesz nie zwracać uwagi na pewne niedociągnięcia w porządkach. Schludny wygląd biur ma jednak niezwykle istotne znaczenie dla wydajności pracy osób, które zatrudnia firma. Nieporządek nie wpływa pozytywnie na samopoczucie i z pewnością nie motywuje do jeszcze intensywniejszego wysiłku.

Firmy nierzadko latami pracują na swoją renomę. Jeśli w obiektach biurowych obsługiwani są Klienci, ład oraz czystość foteli i innych mebli wpłyną bezpośrednio na pozytywny odbiór całej marki. Estetyka obiektów sprawia, że firma postrzegana jest jako profesjonalna, partner godny zaufania, z którym zdecydowanie warto podjąć współpracę.

Pracownicy wykonujący sprzątanie biur

To tylko dwa podstawowe powody, dla których warto postawić na nasze usługi sprzątające. Oferujemy szeroki ich wybór z możliwością łatwego dopasowania do indywidualnych potrzeb. Nasza firma sprzątająca biura podejmuje się zleceń jednorazowych, ale także jest otwarta na współpracę długofalową. Możemy na stałe przejąć na siebie odpowiedzialność za utrzymanie powierzchni biurowych w nienagannym stanie, nawet w przypadku dużych obiektów. Czyste i pachnące fotele, odświeżone wykładziny, wyprane sofy, krystaliczne lustra czy idealnie przejrzyste szyby – to tylko mały fragment tego, co możemy zaproponować.

Sprzątanie w Warszawie – My pracujemy, Ty zyskujesz

Kiedy my ciężko pracujemy i sprzątamy, Ty możesz skupić się w pełni na rozwijaniu własnego biznesu. Zlecając nam pranie foteli, sprzątanie lub pranie dywanów i wykładzin, mycie podłogi oraz okien czy wyrzucanie śmieci naprawdę zyskujesz wiele. Lepsze samopoczucie pracowników biura, zwiększona wydajność pracy, poprawa wizerunku firmy i porządek, dzięki któremu nigdy nie będziesz tracił czasu.

Choć nasze kompleksowe usługi sprzątające są elastyczne, to jednak zawsze działamy według ściśle określonego planu. Przeprowadzamy audyt przed rozpoczęciem sprzątania i opracowujemy plan działania, jak i przygotowujemy indywidualną wycenę. Przy stałej współpracy każdy obiekt biurowy posiada własny „Plan Utrzymania Czystości”, a nad jakością pracy czuwa koordynator. Nie zajmuje się on wyłącznie kontrolą własnych podwładnych. Ma on także obowiązek zadbać o stały dostęp do środków czystości, na przykład w toaletach i dodatkowo jest odpowiedzialny za kontakt z administracją obiektu.

Kompleksowe sprzątanie biur – co jest dla nas najważniejsze?

Wypracowana przez lata renoma, jaką może pochwalić się nasza firma sprzątająca, nie jest dziełem przypadku. Tworzymy doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników, który rzetelnie i sprawnie zrealizuje wszystkie powierzone zadania dotyczące sprzątania. Mamy sprawdzony i specjalistyczny sprzęt, z którego pomocą pranie, odkurzanie i ogólne sprzątanie są wykonywane sprawnie i stosunkowo niski kosztem. Do realizacji zleceń wykorzystujemy oczywiście wyłącznie atestowane środki czystości.

Dysponujemy rozległą wiedzą związaną z metodami sprzątania biur, technologiami prania i sposobami użytkowania specjalistycznych środków chemicznych, co wyróżnia nas na tle innych firm sprzątających. To wszystko zostało przekute w ogromny sukces na rynku, z którego owoców możesz skorzystać również Ty – wystarczy zgłosić się do naszego warszawskiego biura. Choć często wykonujemy jednorazowe zlecenia sprzątania, to jednak większość Klientów regularnie do nas powraca. Okazując nam zaufanie, dają oni najlepszy dowód na to, że jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów, który poradzi sobie z każdą zabrudzoną powierzchnią.

Indywidualny cennik – firma sprzątająca biura

Każdy przypadek jest tak naprawdę inny. Fotele, krzesła czy sofy biurowe mogą mieć zróżnicowane obicia na powierzchniach. Odmienne są także materiały, z których wykonuje się na przykład dywany czy wykładziny. Stopień zabrudzenia tych powierzchni także będzie się od siebie różnił. W niektórych przypadkach wystarczy zwykłe odkurzanie, ale nierzadko trzeba wyprać stare, zaschnięte już plamy, stosując odpowiednie preparaty piorące i myjące. Z tego powodu nasza firma indywidualnie przygotowuje cennik realizacji usługi sprzątania. Doświadczony pracownik zawsze na początku przeprowadzi inspekcję w obiekcie. Bierzemy pod uwagę między innymi takie aspekty jak:

 • metraż oraz specyfikę sprzątanych powierzchni biurowych,
 • rodzaj aktywności obiektu,
 • zakres czynności niezbędnych do wykonania w biurach,
 • liczbę pracowników biur,
 • rodzaj oraz ilości maszyn i środków czyszczących potrzebnych przy konkretnych powierzchniach,
 • pora wykonywanej usługi sprzątania (dzień/noc).

Usługi porządkowe – Dlaczego my?

Ogromna wiedza, wieloletnie doświadczenie i dostęp do nowoczesnych maszyn oraz środków myjących to na pewno mocne strony, którymi może pochwalić się nasza profesjonalna firma sprzątająca. Należy jednak doliczyć do nich szeroki zakres usług dla biur z Warszawy. Nie skupiamy się tylko i wyłącznie na odkurzaniu dywanów, czyszczeniu foteli czy praniu zabrudzonej tapicerki na sofach. Kompleksowo zadbamy o czyste otoczenie, które wpłynie na komfort odwiedzających je klientów, jak i pozytywne samopoczucie pracowników biurowych.

Plan sprzątania biura

Warszawa – sprzątanie biura – jak wygląda przykładowy zakres usługi?

Samo skorzystanie z podstawowych usług naszej firmy sprzątającej gwarantuje schludny wygląd powierzchni oraz przyjemny zapach unoszący się w obiektach. W zależności od konkretnych warunków pracy biura możemy zaproponować między innymi:

 • sprzątanie foteli i na biurkach;
 • wyrzucenie śmieci z pojemników w obiekcie i założenie nowych worków;
 • odkurzanie wykładziny lub dywanów;
 • czynności sprzątające związane z powierzchniami podłóg;
 • profesjonalne sprzątanie w pomieszczeniach socjalnych i WC;
 • mycie okien, luster czy szklanych frontów mebli biurowych;
 • usuwanie kurzu na różnych powierzchniach w obiekcie.

Elastycznie dopasowując się do potrzeb właścicieli biur w Warszawie, oferujemy szeroki wybór usług opcjonalnych. Są one dodatkowo płatne i realizowane na indywidualne zamówienie firmy. W takim pakiecie może znaleźć się między innymi:

 • stałe doglądanie środków sanitarno-higienicznych w biurze (uzupełnianie braków w razie konieczności);
 • ręczne zmywanie naczyń lub zajmowanie się obsługą zmywarki (wyjmowanie, wkładanie naczyń);
 • podlewanie roślin na terenie obiektów.

To jednak tylko część naszych usług. Dodatkowo możemy na przykład wyprać dywan czy tapicerkę foteli i innych mebli. Podejmiemy się każdego zadania związanego z utrzymaniem czystości w budynku. Zapraszamy do kontaktu – ustalimy wszystkie szczegóły.