W obiektach użyteczności publicznej często można spotkać posadzki z kamieni naturalnych czy PCV, które mogą wytrzymać wzmożony ruch. Regularne mycie podłóg to podstawa zachowania ich w czystości, jednak nie zawsze wystarcza. Wskutek intensywnego użytkowania gres czy marmur mogą z czasem stracić swój pierwotny wygląd, dlatego warto systematycznie przeprowadzać ich doczyszczanie. W Steam Lux przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na potrzeby galerii handlowych, lokali usługowych czy instytucji publicznych z Warszawy. Zachęcamy do sprawdzenia naszego przystępnego cennika usług i do skorzystania z naszej pomocy w tym zakresie.

Cennik – Doczyszczanie posadzek

Zamiatanie, odkurzanie podłóg twardych

od 0,30zł netto za 1 m2 / 0,37zł z VAT za 1 m2

Mycie maszynowe podłóg twardych

od 2,00zł netto za 1 m2 / 2,46zł z VAT za 1 m2

Maszynowe doczyszczanie podłóg twardych

od 5,00zł netto za 1 m2 / 6,15zł z VAT za 1 m2

Usuwanie starych powłok akrylowych

od 5,00zł netto za 1 m2 / 6,15zł z VAT za 1 m2

Polimeryzacja podłóg twardych

od 6,00zł netto za 1 m2 / 7,38zł z VAT za 1 m2

Proponujemy zróżnicowany zakres usług mycia posadzek, który można dostosować do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie odkurzania, mycia maszynowego czy doczyszczania podłóg twardych. Zajmujemy się również usuwaniem starych powłok akrylowych z powierzchni betonowych itp., a także polimeryzacją, czyli zabezpieczaniem nawierzchni przed powstawaniem plam oraz zniszczeniem. W Steam Lux dysponujemy profesjonalną aparaturą mechaniczną oraz środkami czystości, z których pomocą poradzimy sobie nawet z bardzo zaawansowanymi zabrudzeniami.

Ze względu na specyfikę zlecenia czyszczenie posadzek wyceniamy na podstawie ich metrażu. Jednak możemy zapewnić bardzo przystępny koszt usług sprzątania, dlatego nasi klienci nigdy nie przepłacają! Mamy bardzo duże doświadczenie w myciu i konserwacji podłóg twardych wykonanych z dowolnego materiału, m.in.:

  • lastryko,
  • gresu,
  • marmuru,
  • granitu,
  • betonu,
  • PCV itp.

Doczyszczanie posadzek - opis usługi

Prace z zakresu doczyszczania posadzek zawsze rozpoczynamy od ich dokładnego odkurzenia, dzięki czemu możemy usunąć z powierzchni luźne drobiny brudu. Następnie przeprowadzamy wstępną inspekcję powierzchni, aby dobrać odpowiednie preparaty oraz metody mycia do rodzaju materiału. Jest to bardzo ważny etap zadania, źle dopasowana chemia może zniszczyć nawierzchnię. Dopiero wówczas przystępujemy do właściwego doczyszczania, z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn. Kolejny krok to usunięcie brudu oraz detergentu metodą odsysania, oraz neutralizacja współczynnika pH powierzchni. Na koniec pozbywamy się ewentualnych zabrudzeń, które pozostały na posadzce, po czym przystępujemy do mycia pielęgnacyjnego. Na tym etapie sugerujemy również impregnację podłóg twardych, która pozwoli je zabezpieczyć przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz brudem, dzięki czemu kolejne czyszczenie będzie znacznie prostsze, co przełoży się na cennik usługi.

Zapraszamy klientów indywidualnych i biznesowych z Warszawy do skorzystania z naszych usług w zakresie mycia podłóg twardych. Zapewniamy dobre ceny i profesjonalne doczyszczenie posadzek z każdego materiału, z wykorzystaniem dobrze dobranej chemii. Steam Lux to też idealna opcja dla osób, które chcą doprowadzić do porządku swoje dywany, kanapy samochodowe, wykładziny czy tapicerki meblowe. Poza tym zajmujemy się ozonowaniem pomieszczeń dowolnego typu, które pozwala usunąć z mieszkania czy biura wszelkie drobnoustroje lub alergeny.

Podane ceny są cenami minimalnymi za wskazaną usługę (ceny OD). Podany cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.